Regaty architektów

Za nami Regaty Architektów 2020 i Regaty Architektów Wnętrz 2020!

Ostatnie dwa weekendy (11-13 oraz 18-20 wrzesień) stały pod znakiem Ogólnopolskich Regat Architektów 2020, gdzie łącznie ponad 200 architektów wzięło udział w żeglarsko–architektonicznym święcie na Mazurach. Zarówno podczas Regat Architektów 2020 jak i rozgrywanych w kolejny weekend Regat Architektów Wnętrz 2020, pracownie projektowe, architektoniczne, wnętrzarskie z całego kraju zmagały się w wyścigach żeglarskich na Jeziorze Niegocin w okolicach Giżycka.

Organizator (www.regatyarchitektow.pl) tak jak co roku, na miejsce trzydniowych wydarzeń wybrał Gospodę pod Czarnym Łabędziem w Rydzewie, która stanowiła zarówno bazę regat jak i miejsce zapewniające posiłki i atrakcje uczestnikom.
Regaty Architektów 2020 oraz Regaty Architektów Wnętrz 2020 przebiegły w fantastycznej atmosferze, przy pięknej żeglarskiej pogodzie z temperaturą na każdym z wydarzeń powyżej 20 C (!).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, patronom honorowym i sponsorom wydarzenia, a wszystkich architektów zainteresowanych udziałem w kolejnym wydarzeniu – zapraszamy do śledzenia strony Regat Architektów - www.regatyarchitektow.pl

Pełne wyniki Ogólnopolskich Regat Architektów 2020:
http://regatyarchitektow.pl/wyniki/

Galeria zdjęć:
http://regatyarchitektow.pl/galeria/