Sabat SARPownic

Sarpowiczki ! 
Chciałybyśmy się z Wami podzielić naszą inicjatywą!... W naszym oddziale, od czasu do czasu spotykamy się w gronie samych Pań, celem spędzenia wspólnego, fantastycznego, pełnego pozytywnej energii i zabawy wieczoru....Ostatnie spotkanie Archi-ladies-nigth było w kwietniu 2017 roku. Chyba nie będzie lepszej okazji do świętowania jak zakończenie kwarantanny - dlatego inicjujemy Sabat SARPownic na Zamku w Tucznie! - konkretny termin ustalimy po ustaniu pandemii, a tymczasem każda z nas zakupi sobie voucher, który pomoże Zamkowi przetrwać w tym trudnym czasie.
Zapraszamy serdecznie wszystkie koleżanki, które z różnych przyczyn nie uczestniczyły w Archi-ladies-night, a także koleżanki z innych oddziałów do przyłączenia się do akcji, lub podjęcia podobnej inicjatywy.
Sposób zakupu voucherów jest prosty. Należy wpłacić kwotę wyliczoną z pomnożenia ilości osobo-nocy i stawek za osobo-noc na konto: 47 1020 2847 0000 1102 0160 4131 PKO BP O. Wałcz Zamek w Tucznie sp. z o.o. ul Zamkowa 1; 78-640 Tuczno koniecznie z dopiskiem: VOUCHER NA USŁUGI NOCLEGOWE i adres mailowy wpłacającego.
1 voucher = 1 osobodoba - zawiera nocleg w pokoju standard 2-4 osobowym, śniadanie i obiadokolację
KOSZT - 135,00 zł dla członków SARP, pokój standard
SARPowiczki z Olsztyna